Performante competitionale

perechi Contessina

Competitii Nationale & Internationale

  •     1998 – Campionatul Romaniei : 12-13 Boje Paul – Olteanu Mihaela locul 4 St., 4 Lat.
  •     1999 – Campionatul Romaniei :12-13 Draghici George – Mihalache Laura locul 4 Lat.
  •       2000  – Campionatul Romaniei.:14-15 Ivan Alexandru – Smochina Ana-Maria locul 5 St.
  •     2001 – Competitie Internationala Cupa Quasar :6-11 Floarea Gabriel-Radu Alexandra 4 St, 6 Lat.
  •     2002 – Campionatul Romaniei: -12-13 Pascu D-tru – Derdene Marica 2 Lat, 4 St.
  •     2002 – Competitie Internationala Chisinau 10-11 Floarea Gabriel – Radu Alexandra 4St,7 Lat.
  •     2002 – Competitie Internationala Chisinau 12-13 Pascu D-tru – Derdene Marica 7 Lat.
  •     2002 – Cupa Romaniei: 6-11 Floarea-Radu 1St,1Lat Muntele Andrei-Cogut Valeria 4 St.
  •     2002 – Cupa Romaniei: 12-13 Pascu-Derdene 1Lat, 2St.
  •     2002 – Competitie Internationala Plovdiv- Bulgaria: 6-11 Floarea-Radu 1St, 2Lat.
  •     2002 – Competitie Internationala Plovdiv- Bulgaria: 12-13 Pascu-Derdene 2Lat,3St.
  •     2003 – Campionatul Romaniei: 6-11 Muntele Andrei-Cogut Valeria 5Lat,7St.
  •     2003 – Campionatul Romaniei: 12-13 Floarea-Radu 2St,3Lat
  •     2003 – Campionatul Romaniei: 14-15 Pascu-Derdene 6St,7Lat.
  •     2003 – Competitie Internationala Oradea-Romania: 6-11Muntele Andrei-Radu Alexandra 5St,6Lat
  •     2003 – Competitie Internationala Oradea-Romania: 14-15Pascu-Derdene 6Lat.
  •     2003 – Cupa Romaniei: 6-11 Muntele Andrei-Radu Alexandra 4Lat,5St
  •     2003 – Cupa Romaniei: 12-13Panait Iulian-Bortea Andreea 2Lat,3St.
  •     2004 – Campionatul Romaniei: 14-15 Pascu-Derdene 2St,2Lat., 12-13 Panait-Bortea 4Lat.
  •     2004 – Campionatul Romaniei 10 Dansuri:14-15 Pascu-Derdene locul 2, 14-15Panait-Bortea locul 4
  •     2004 – Competitie Internationala Dance Masters 14-15 Pasu-Derdene 5lat,6St.
  •     2004 – Competitie Internationala Plovdiv-Bulgaria 14-15 Panait-Bortea 3Lat,5St.
  •     2004 – Competitie Internationala Bourgas-Bulgaria 14-15 Pascu-Derdene 5ST,4Lat
  •     2004 – Competitie Internationala Chisinau-Rep.Moldova 14-15 Pascu-Derdene 5Lat
  •     2004 – Cupa Romaniei: 14-15 Pascu-Derdene 2 St, 2Lat, 14-15Panait-Bortea 5St,4Lat
  •     2004 – Campionatul Mondial Riga Latvia: 14-15 Pascu-Derdene locul 22 din 62 de perechi lat.
  •     2004 – Competitie Internationala Riga Latvia: 14-15 Pascu-Derdene locul 11 din 80 de perechi
  •     2005 – Campionatul National: 14-15 Panait-Bortea 1Lat,2St,1-10 dansuri, Gatea Ionut-Tataru Nancy 4Lat
  •     2005 – Campionatul National: 16-18 Pascu-Derdene 4Lat,5St
  •     2005 – Competitie Internationala Dance Masters Bucuresti 14-15 Panait-Bortea 3Lat,6St., 16-18 Pascu-Derdene 7 Lat.
  •     2005 – Campionatul Mondial Wels Austria 16-18 Pascu-Derdene 52/70 perechi
  •     2005 – Cupa Romaniei: 14-15 Panait- Bortea 2St,2Lat,Gatea-Tataru 6St.7Lat.
  •     2005 – Cupa Romaniei: 16-18 Pascu-Derdene 2Lat,3St.
  •     2005 – Campionatul Mondial Platja d’Oro- Spain: 14-15 Panait-Bortea 47/70 perechi
  •     2005 – Campionatul Mondial 10 dansuri Maribor-Slovenia 14-15Panait-Bortea 48/72 perechi, Competitie Internationala 8/90 Lat.
  •     2006 – Campionatul Romaniei: 16-18 Pascu-Derdene 1Lat,5St., Panait-Bortea 4Lat
  •     2006 – Campionatul Romaniei: 14-15 Gatea-Netca Raluca 4Lat.
  •     2006 – Competitie Internationala Dance Masters: 16-18 Pascu-Derdene 4Lat.,IDSF 20/80 couples
  •     2006 – Competitie Internationala Chisinau-Moldavia: 16-18 Pascu-Derdene 2Lat,5St.
  •     2006 – Campionatul Mondial Slovenia 16-18 Pascu-Derdene locul 29/74 de perechi
  •     2006 – Competitie Internationala Albena-Bulgaria 16-18 Pascu-Derdene 4Lat., IDSF locul 28/92 de perechi
  •     2006 – Competitie Internationala Bucharest-Romania: 14-15 Gatea-Netca 1Lat,2St.,16-35Panait-Bortea 5Lat,8St
  •     2006 – Campionatul Mondial 10 dansuri Platja d’Oro- Spain 16-18 Pascu-Derdene 29
  •     2006 – Cupa Romaniei: 14-15 Gatea-Netca 4St,5Lat, 16-18 Pascu-Ivanova Natalia 1Lat, 16-18 Panait-Bortea 4Lat
  •     2006 – Competitie Internationala Oradea-Romania 16-18 Pascu-Ivanova 1Lat, IDSF 5Lat.
  •     2006 – Campionatul Romaniei: 16-18 Pascu-Ivanova 1Lat, Gatea-Netca 3Lat,Panait-Bortea 4Lat.
  •     2007 – Competitie Internationala Bucuresti-Romania: 14-15 Gatea Netca 4Lat,5St, 16-35 Pascu-Ivanova 3Lat, 16-35 Panait-Bortea 5Lat.
  •     2007 – Campionatul Mondial Tampere-Finlanda 16-18 Pascu-Ivanova 19/70 perechi, Competitie Internationala 16-18 locul 4/90 de perechi , IDSF 35/150 de perechi
  •     2007 – Competitie Internationala Bucuresti-Romania: 16-18 Pascu-Ivanova 1Lat, Panait-Bortea 4Lat, Gatea-Netca 5Lat.
  •     2007 – Campionatul Romaniei: 16-18 Pascu-Ivanova 1Lat, Panait-Bortea 2Lat, Gatea-Netca 5Lat.
  •     2007 – Competitie Internationala Chisinau-Moldova:16-18 Pascu-Jeleznai Ecaterina 3Lat, IDSF 12Lat
  •     2007 – Campionatul Europei de Sud – Alassio-Italia: 16-18 Pascu-Jelezni locul 4, Competitie Internationala locul 6
  •     2007 – Cupa Romaniei: 16-18 Pascu-Jelezni 1Lat, Gatea-Bortea 6Lat.
  •     2007 – Competitie Internationala Oradea-Romania: 16-18 Pascu-Jelezni 1Lat
  •     2008 – Campionatul Romaniei: 19-35 Pascu-Jeleznai 2Lat, 12-13 Padure Mihai-Barbu Georgiana 6St.
  •     2008 – Competitie Internationala Dance Masters: IDSF 16-35 Pascu-Jelezni 12Lat, 12-13 Padure-Barbu 7St
  •     2008 – Competitie Internationala Ungaria sub 21 de ani: Pascu-Jelezni 1 lat.